Köszöntő

Tisztelettel köszöntjük a Kiskunfélegyháza Városáért Helyi Közösség honlapján!

2016. június 27-én a helyi közszféra, vállalkozói és civil szféra 11 képviselőjéből megalakult a Kiskunfélegyháza Városáért Helyi Közösség Helyi Akciócsoport, mely konzorciumi formában hajtja végre a „Kulturális és Közösségi terek infrastrukturális fejlesztése és helyi közösségszervezés a városi helyi fejlesztési stratégiához kapcsolódva” pályázat keretében létrejött Helyi Közösségi Fejlesztési Stratégiában megfogalmazott fejlesztési elképzeléseket.

Célunk, hogy Kiskunfélegyháza város Helyi Közösségi Fejlesztési Stratégiájában megfogalmazott hosszú távú közösségi és kulturális fejlesztések, valamint a pályázaton elnyert 400 millió forint pályázati forrás felhasználása tudatos módon, a helyi közösség céljainak, igényeinek szem előtt tartásával, a helyi köz-, civil és vállalkozói szféra szereplőinek széleskörű bevonásával valósuljon meg a lehető legnagyobb hatékonyság mellett.

A városfejlesztésben minden mindennel összefügg – nem lehet egyedi fejlesztésekben gondolkodni, hanem egymásra épülő integrált megoldásokra van szükség, amelyeket a városban élők elfogadnak, támogatnak. Mi is erre törekszünk. Ötletek kelnek életre, együttműködések jönnek létre nap mint nap annak érdekében, hogy Kiskunfélegyházán további utak nyíljanak meg a kreativitásnak, a fenntartható fejlődésnek, innovációnak, a kultúrának és a közösségi életnek.

Fontosnak tartjuk, hogy a CLLD pályázat keretében a közösségközpontú, alulról építkező, helyi partnerségen alapuló városfejlesztési programok, stratégiák kialakításával lehetőségünk nyílik támogatni az innovatív, egymással és a környezetükkel együttműködni képes, önmagáért tenni akaró és tenni képes, kezdeményező közösségeket.

Ismerkedjen honlapunkkal és tegyünk közösen Kiskunfélegyháza város közösségi és kulturális jövőjéért!

Kiskunfélegyháza Városáért Helyi Közösség

„Közösen Kiskunfélegyháza Város közösségi és kulturális jövőjéért!”

Luca-napi mulatság (2019. december 13.)

2019. november 12. - 08:25, kedd

A Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel vár minden érdeklődőt a 2019. december 13-án megrendezésre kerülő Luca-napi mulatságra. A pontos részletekről az alábbi plakát nyújt tájékoztatást.

Félegyházi Advent 2019

2019. november 8. - 09:45, péntek

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szeretettel vár minden érdeklődőt a Félegyházi Advent programjaira! A pontos részletekről az alábbi plakát nyújt tájékoztatást.

Városi Mikulás ünnepség (2019. december 5.)

2019. november 6. - 08:19, szerda

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának szervezésében 2019. december 5-én Városi Mikulás ünnepség kerül megrendezésre. A megrendezésre kerülő programokról az alábbi plakát nyújt tájékoztatást. Minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők!

KÉPBEN VAGYUNK” – Második nyitott műhelyfoglalkozás

2019. október 24. - 09:08, csütörtök

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a Kiskunfélegyházi Képző- és Iparművészek Egyesülete szervezésében 2019. november 23-án a „KÉPBEN VAGYUNK” művészeti foglalkozássorozat keretében kerül megrendezésre a második nyitott műhely foglalkozás. Minden érdeklődőt, alkotni vágyót szeretettel várnak a szervezők!

Szociális Munka Napja

2019. október 8. - 08:16, kedd

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ szervezésében 2019. november 8-án  a Szociális Munka Napja alkalmából városi ünnepség kerül megrendezésre. A rendezvényről az alábbi plakát nyújt tájékoztatást. Minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők!

• Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.
  • E-mail: clld@kiskunfelegyhaza.hu
  • Telefonszám: (+36 76) 562-087