Back to top

CLLD Roadshow - CLLD projektek megvalósítása a gyakorlatban (2020. szeptember 18.)

Tisztelt nyertes Pályázók, Projektmegvalósítók! 2020. szeptember 18-án a Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. szervezésében „CLLD Roadshow – CLLD projektek megvalósítása a gyakorlatban” című szakmai fórum kerül megtartásra., ahol az előadók a helyi CLLD projektek kapcsán a projektmegvalósítás fontos tudnivalóit, az EPTK felület funkcióit, az elvárt projektdokumentációt, valamint a helyszíni ellenőrzések elvárásait mutatják be. A projektek eredményes végrehajtása, valamint a sikeres projektzárás érdekében a HACS munkaszervezete mindenképpen javasolja a folyamatban lévő, ill. már lezárt projektek esetén is a fórumon való megjelenést!

A pontos részleteket a mellékelt meghívó tartalmazza.

 

Előadás anyagok letöltése:

E-mail küldése