Back to top

Megjelent „Városrészek rehabilitációja” kulcsprojekt pályázati felhívása!

A TOP-7.1.1-16-H-007-1 azonosító számú helyi pályázati felhívás a Kiskunfélegyháza Városáért Helyi Közösség Fejlesztési Stratégiájának cselekvési tervében szereplő 3. specifikus cél – Az akcióterület jelentősebb közterületeinek közösségi, szabadidős célú modernizációja, fejlesztése – célkitűzéseinek megvalósítása érdekében a „Városrészek rehabilitációja” (kulcsprojekt), szabadidős közösségi terek felújítása művelet végrehajtását célozza.

Jelen felhívás keretében a Kiskunfélegyháza Városáért Helyi Közösségi Fejlesztési Stratégiájában a kulcsprojekt megvalósítására nevesített szervezet – Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata – nyújthat be helyi támogatási kérelmet.

Jelen helyi felhívás keretében a támogatási kérelem benyújtására 2018. év július 1. napjától kezdődően 2018. július 31-ig van lehetőség. A felhívás itt elérhető.

E-mail küldése